Järjekorrasüsteem

Järjekorrasüsteem annab lisamugavuse nii kliendile kui teenindajale. Piletiautomaadist väljastatav number kindlustab koha järjekorras ilma vajaduseta kindlas rivis seista, vaid valida endale sobiv koht istumiseks või tutvuda samal ajal teiste teenuste või toodetega ning infotablool saab jälgida järjekorra muutumist, et õigel ajal teenindaja juurde pöörduda. Teenindajale kindlustab see võimaluse tegeleda korraga ühe kliendiga ning kutsuda järgmine alles siis kui on eelmisega seotud toimingud lõpetanud. Poodides kindlustab järjekorra süsteem, et ka pisemad ja vaiksemad kliendid saavad soovitud tähelepanu trügijate vahel. 

 

 

Akis Micro

Akis Micro on mõeldud kasutamiseks ettevõttetes, kus kliendid moodustavad ühe järjekorra. Micro on lihtne ja soodne järjekorrasüsteem parandamaks klienditeeninduse kvaliteeti.

 

Micro koosneb kompaktsest printerist, teenindaja tabloodest ja traadita pultidest. Micro süsteemi printer on nuputa ning prindib järgmise numbri automaatselt peale eelneva pileti võtmist. Teenindaja kohti on võimalik ühendada maksimaalselt kuus. Printer kasutab termoprinter paberit 60/80.

 

 

Akis Lite

Akis Lite on mõeldud ettevõttetele, kus klientidel on pöördumiseks erinevaid põhjuseid ning paremaks teenindamiseks on vaja neid eristada. Akis Lite võimaldab moodustada kuni kümme erinevat järjekorda. Akis Lite on ülesehituselt paindlik ning võimaldab erinevaid lahendusi. Akis Lite süsteemis on võimalik kasutada kuni kümmet teeninduskohta ning kasutada töökorralduse planeerimisel statistikat. Printer kasutab termoprinter paberit 60/80.

 

 

Akis Pro

Akis Pro on mõeldud suurtele ettevõttetele, kus teenindatakse klienti paljude erinevate teenuste järgi ning teenindajad on üle kümne. Akis Pro tarkvara on võimalik kasutada paljudes erinevates keeltes ning puuduvad piirangud järjekordadele või teenindajate arvule. Pro võimaldab ühte tarkvarasse koondada ka mitmes büroos paiknevad süsteemid, mis annab kiire ülevaate teendindusest kõigil objektidel ning lihtsustab statistika ja analüüsi tegemist. Akis Pro võimaldab kujundada järjekorrasüsteemi ettevõtte enda vajaduste järgi. Printer kasutab termoprinter paberit 60/80.

 

 

Saada lisainfo päring

Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge