Nõrkvoolu- ja turvasüsteemid

Nõrkvoolusüsteemideks võib pidada mitmesuguseid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia elektripaigaldisi, mida iseloomustab vooluahelate suhteliselt nõrk tarbimisvool ja madal pinge. Nõrkvoolusüsteemide ülesanne on üldjuhul info edastamine ja ainult selleks vajaliku elektrivõimsuse kasutamine. 

 

Nõrkvoolusüsteeme kasutatakse igapäevaselt väga erinevates valdkondades ning väga erinevate funktsioonide täitmiseks nii elamutes, ärihoonetes, avalikes asutustes kui tööstuses. Nõrkvoolusüsteemide üheks olulisimaks suunaks on turvasüsteemid, näiteks ATS ehk tulekahjusignalisatsiooni süsteemid, läbipääsusüsteemid, valvesüsteemid ning evakuatsioonivalgustus. Hästi läbimõeldud ja erinevatest seadmetest kokku pandud turvasüsteem tagab ohutuse ja kindlustunde nii inimestele kui ka hoonetele ja varale.

 

Nõrkvoolusüsteemide alla kuuluvad ka hoone tsentraalse juhtimisega ajanäidusüsteemid - koolikellad, bussijaamade, haiglate, äriasutuste kellad; hoone valgustus- ja helinduslahendused, nutikodu seadmed jm.

 

Alarmeco müüb kvaliteetseid ja kõige tänapäevasemaid nõrkvoolu- ja turvasüsteemide seadmeid parimatelt tootjatelt. Valdkonna ekspertidena saame pakkuda asjatundlikku nõustamist, et panna kokku konkreetse objekti vajadustele vastav lahendus.

 
Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge