Videovalve

Videovalve on tänapäeval üks populaarsemaid ja enim paigaldatud valvesüsteeme. Videovalve võib olla osa suuremast turvasüsteemist, kuid seda saab kasutada ka eraldiseisvalt. Videovalve eeliseks on, et seda on lihtne paigaldada ja videovalve süsteemi abil saab hoonel või suuremal territooriumil ka distantsilt silma peal hoida. Valvekaamerad edastavad pilti ööpäevaringselt ja võimaldavad ka tagasiulatuvalt salvestusi vaadata. Mehitatud valvega võrreldes võimaldavad valvekaamerad luua soodsaid, kuid samas efektiivseid turvasüsteeme.

 

Videovalve seadmeteks on erinevad turvakaamerad sh termokaamerad, IP kaamerad, wifi kaamerad, kuid järjest olulisemaks on muutunud intelligentne videohaldustarkvara, mis annab videovalvele täiendavaid funktsionaalsusi sh kliendianalüütika, numbrimärgituvastus, kaubakaitse, videoanalüütika jm. 

 

Alarmeco müüb terviklikke videovalve lahendusi alates kvaliteetsetest valvekaameratest kuni intelligentse Axxonsoft videohaldustarkvarani. Meie eksperdid aitavad leida sinu objektile parima valvelahenduse!

 
Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge