Süsteemide tutvustused

Millest koosneb suitsueemalduse juhtimine?

Suitsueemaldus on osa aktiivsest tulekaitse süsteemist, mis võimaldab kontrollida hoone sisetemperatuuri ning juhtida üleliigne kuumus hoonest välja läbi katuseakende või katuseluukide, vähendades sellega ülekuumenemisest tingitud tulekahju riske. Tulekahju süttimise korral juhitakse tekkinud suits hoonest välja, aidates tagada ohutut evakuatsiooni ning lihtsustada kustutustöid.
Loe täpsemalt

TOA VX-3000 seeria helindussüsteem

TOA VX-3000 on integreeritud evakuatsiooni- ja üldhelindusesüsteem. Usaldusväärne ja energiasäästlik helindussüsteem on sertifitseeritud vastavalt Euroopa standardile EN 54-16. Süsteemi komponentide väike arv muudab projekteerimise ja paigaldamise lihtsaks, säästes ruumi ja vähendades kaabelduse keerukust, võimaldades süsteemi kiiret seadistamist.
Loe täpsemalt

Helindussüsteem

Muusika ja teadete edastamiseks territooriumil või hoones võimaldavad üldhelindussüsteemid, kus kogu soovitud ala kaetakse kõlaritega ning keskseadmest valitakse edastavav allikas. Vastavalt vajadusele saab kõlaritest moodustada ka eraldi alasid ning edastada teateid ja muusikat kindlasse gruppi või valida igasse gruppi oma. 
Loe täpsemalt

Miks kasutada ajanäidu süsteeme?

Aeg on hindamatu ja taastamatu vara. Kui koos töötab palju inimesi, on sujuvama koostöö nimel oluline, et kõik teaksid õiget aega ning see oleks kõigil sama olenevalt valdkonnast kas minutilise või koguni sekundilise täpsusega. Kõigil meil on olemas kell - käekell, seinakell, arvutis või telefonis, aga kas see näitab sama aega kui kolleegi oma?   Ajanäidusüsteeme leiab koolidest, haiglatest, lennujaamadest, bussijaamadest, kaubanduskeskustest, büroohoonetest, ametiasutustest või muudes suurematest avalikest kohtadest.   
Loe täpsemalt

Farfisa sisetelefonid ja videomonitorid

Fonosüsteemid on pikalt olnud toodeteks, mille puhul tuli tihti leppida ühetaoliste toodetega ning teha järeleandmisi sisedisainis või leida lahendusi mittesobiva toru peitmiseks säilitades kasutusvõimalust. Tänaseks on need mured möödas ning valida saab erinevate disainide vahel, mis sulanduvad sisekujundusega.
Loe täpsemalt

Farfisa kutsepaneelide valik

Farfisa fonosüsteemide seast leiab sobiva tehnoloogia ja disainiga lahenduse igale hoonele. Fonosüsteemid on tänapäeval pea iga hoone lahutamatuks osaks ning kui algus aastatel tuli fonosüsteemide puhul tihti ohverdada ilu ja disain, siis enam mitte. Tänapäeval saab valida kutsepaneele keskendudes nende võimalustele, funktsioonidele ning arvestades keskkonda, kuhu paigaldada tuleb. Seda nii disains kui väliste mõjude osas - õue paigaldades peab kutsepaneel olema ilmastiku kindel ning olevalt asukohast võib oluline faktor olla ka vandaalikindlus.  Farfisa valikust leiab kõike - ja seda perfektselt viimistletud Itaalia disainiga.  
Loe täpsemalt

Kõigi e-teenuste ja pilvelahenduste alus

Andmeside on praegu olulisem kui kunagi varem. Viimase paari aasta jooksul on toimunud suur hüppe e-teenuste pakkumises ning kaugtöö on muutumas tavapäraseks töövormiks. Kõige selle aluseks on kvaliteetne andmesidevõrk, mis tagab kiire ja stabiilse ühenduse klientide või töökaaslaste vahel.
Loe täpsemalt

Mis on ATS süsteem ja milleks seda vaja on?

ATS ehk automaatne tulekahjusiganalisatsioon tagab varajase teavituse tekkinud tuleohust ja annab võimaluse kiire reageerimise korral kustutada tuli enne kui see suuremaid ohvreid jõuab võtta. 
Loe täpsemalt
Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge