Ettevõttest

AS Alarmeco on 2003. aastal asutatud nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Tänaseks oleme laienenud ka elektriinstallatsiooni ja valgustite valdkonda. Oleme maaletoojaks paljudele tuntud kaubamärkidele näiteks Schneider Electric, Aci Farfisa Intercoms, Westerstrand Urfabrik, Bitner Kable, Teletek Electronics, Toa Electronics, Exilight ja paljud teised.

Meie klientideks on valdavalt nõrkvoolu- ja elekrisüsteemide installaatorid ning sidevõrkude ehitajad, kuid ka ehitusettevõtted, kinnisvarahaldajad, edasimüüjad ja lõppkasutajad. Anname endast parima, et klient saaks võtta oma kauba talle kõige mugavamast ja harjumuspärasemast kohast. Pakume kiiret transporti üle terve Eesti, tasuta kauba kohalevedu Tallinna piires ning kiiret ja asjatundlikku klienditeenindust ja kauba väljastust meie kontoris.

MISSIOON

Meie soov on olla turu kõige kliendikesksem ja paindlikum nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Töötame selle nimel, et tarned oleksid kiired ja sujuvad, suhtlus klientidega asjatundlik ja osavõtlik ning mõistliku lahenduse leiaksid ka kõige keerukamad päringud.

Meie jaoks on kõige olulisemad:

PROFESSIONAALSUS

Meie töötajad on kogenud spetsialistid, kelle eesmärk on pakkuda oma valdkonnas kõige sobivaimaid ja nüüdisaegseimaid tehnilisi lahendusi. Vajadusel lisame hinnapakkumisele põhjalikku taustainfot ning korraldame tasuta koolitusi. Professionaalsus tähendab meie jaoks ka väga head suhtlusoskust nii kliendi kui oma meeskonnaga.

PAINDLIKKUS

Meile on oluline iga klient. Soovime, et kõik saaksid lahenduse, mis on parim ja sobivaim just neile. Meie müügimeeskond hoolitseb selle eest, et hinnapakkumised ja lahendused tehnilistele küsimustele jõuaksid küsijani võimalikult kiiresti. Meie operatiivne tehnilise toe meeskond tagab, et kõik mured ja garantiiküsimused saaksid lahendatud sujuvalt. Oleme paindlikud tarne osas ning pakume kauba kätte saamiseks mitmeid erinevaid variante.

KINDLUS

Hindame nii pikaajalisi töösuhteid kui püsivat koostööd oma klientidega. Meile on oluline, et kõik töötajad saaksid panustada ettevõtte arengusse ja tulevikku. Sama kehtib klientide puhul. Oleme õnnelikud iga tagasiside ja ettepaneku üle. Püsikliendile soovime olla kindlad partnerid nii igapäevastes küsimustes kui tulevikuplaanides. Meie kliendiüritused on kujunenud heaks võimaluseks arutada meie ühiseid väljakutseid.

ARENG

Mugavustsoonile ja paigalseisule eelistame alati enda tootevaliku ning teadmiste pidevat laiendamist. Soovime pakkuda järjest rohkem uusi tooteid ja põnevaid lahendusi ning meie tooteportfellid on pidevas arengus. Samuti on oluline teadmuse kasv. Meie töötajad täiendavad end uute lahenduste vallas sageli välismaistel messidel. Kodus annavad nad teadmisi koolituste kaudu edasi klientidele.

Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge