Elektroonilised kapilukud

Elektroonilised kapiluku süsteemid lisavad turvalisust ja kasutajamugavust. Kapiluku avamine toimub RFID ID-infokandjaga.

Süsteemi on võimalik integreerida läbipääsu- ja kassasüsteemiga. Sel juhul väljastatakse kasutajale sisenemisel RFID ID-infokandja ning kasutaja saab kõik toimingud asutuses teha RFID ID-infokandjaga abil.

Elektroonilised kapilukusüsteemid koosnevad kapilukust ning kontrollerist ning need kasutavad MIFARE protokolli.

 

Esmart Classic

 

Lokaalse intelligentsiga kapiluku süsteem (offline), mille puhul puudub sideühendus kapiluku ja kontrolleri vahel. Kontrollerist saab kasutaja valida vabade kappide vahel. Kapilukk koosneb lukust, kaardilugejast ja patareist. 

 

Esmart  Ultra

 

WIFI ühendust kasutav intelligentne kapiluku süsteem (online), kus kontrolleri ja kapiluku vahel on ühendus kasutades WIFI võrku. Kontrollerist saab kasutaja valida vabade kappide vahel. Kapilukk koosneb integreeritud kaardilugejast, wifist ja patareist. Ultra kontrollerit saab monitoorida ka üle võrgu.

 

Esmart Touch

 

Wifi ühendust kasutav intelligentne kapiluku süsteem (online), kus kontrolleril on puutetundlik ekraan. Kontrolleri ja kapiluku vahel on ühendus kasutades WIFI võrku. Kontrollerist saab kasutaja valida vabade kappide vahel. Kapiluku süsteem koosneb WIFI seadmest ja lukust, üle WIFI edastatakse RFID signaal kontrollerile. Kui kontrollerile saabuv signaal on korrektne (randmepaela on näidatud õigele kapile), siis avatakse uks.

 

 

  • 0. Pilt
  • 1. Pilt
  • 2. Pilt
  • 3. Pilt

 

 

Esmart presentatsioon

Saada lisainfo päring

Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge