Sunell videovalve

Alates oma asutamisest 1997. aastal on Sunell pühendunud intelligentsete videotoodete ja -lahenduste uurimisele, arendustegevusele ja innovatsioonile ning on olnud Hiina seiretööstuse juhtiv ettevõte.

 

Shenzhenis asuva peakontoriga Sunellil on Hiinas 24 harukontorit ja rahvusvaheline harukontor Hongkongis. Sunelli tooteid on teenindatud 113 riigis ja piirkonnas üle maailma ning need on pakkunud turvalisust miljarditele inimestele.

 

Shenzhenis juurdunud Sunell peab alati "loomist üle klientide ootuste" oma pidevaks arengu tõukejõuks. Avatud koostööideede ja agiilse turundusvõrgustikuga on Sunell aidanud kaasa nii targa linna ehitamisele kui ka turvalisuse tõstmisele finants-, energia-, metsa-, transpordi-, intelligentse ehituse, tsiviilpõldude jms valdkondades, pakkudes kvaliteetset turvaline elu inimestele.

 

Ajal, mil Interneti-tehnoloogia juhib erinevate tööstusharude revolutsiooni, on Sunell jätkanud uuendusi. Arvestades filosoofiat "videotööstusele lojaalne, kuid mitte ainult turvalisuse ja turvalisema maailmaga ühenduse loomine", on Sunell püüdnud pakkuda Interneti-teenuse pakkujatele, ettevõtetele ja tarbijatele konkurentsivõimelisemaid tooteid ja lahendusi.

 

 

Saada lisainfo päring

Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge