Force One naelapüstol - oma klassi parim!

06.01.2023

Kogenud töömehed suudavad minuti jooksul palju naelu ja kruvisid seina lüüa või kruvida, aga isegi kõige kiiremaid töömehi ei saa võrrelda gaasipüstoli kiirusega. Kui võrrelda käsitsi klambri kinnitamise kiirust betooni või terase külge gaasipüstoli kiirusega, siis on ajavõit suurem, sest käsitsi kinnitamisel tuleb üldjuhul puurida ette auk.

Mitte ainult töö ei saa gaasipüstoliga kiiremini tehtud, vaid see elimineerib ka vajaduse endaga suurel hulgal kruvisid ja naelu koguaeg kaasas kanda taskus.

 

Force One naelapüstol - oma klassi parim!

PAIGALDUSMEETOD: FORCE ONE VS KLASSIKALINE

 

 

OHUTUS EELKÕIGE

Kui manuaalsel teel naelu lüüa tuleb ikka naelast alguses kinni hoida, mis suurendab töömehe vigastuse kui ka pealispinna vigastamise riske. See kehtib ka juhul, kui tööd teha akutrelliga.

Kindlasti on ka võimalik ennast vigastada, kasutades gaasipüstolit (ohutusnõudeid ei tohi unustada ühegi elektrilise tööriistaga!), aga tõenäosus on väiksem, kuna töömees ei pea naela või kruvi oma näppudega kinni hoidma.

IGA LASUGA TÄIUSLIK KINNITUS

Iga nael väljub püstolist täpselt sellise jõuga, milline seadistus on valitud. Haamriga kulub tavaliselt naela löömiseks 2 kuni 3 lööki. Kruvi paigaldamisel kulub suurem osa jõust augu puurimisele. Gaasipüstoliga on lihtne, sest piisab ühest lasust ja nael istub oma pesas nagu valatult.

Suurim eelis gaasipüstolit kasutades on selle täpsus. Haamriga võib juhtuda, et te ei taba naelapea pihta ja võite vigastada sihtmärgist kõrval olevat pinda. Samuti kruvimisel võib ette tulla, et puurite augu viltu, keerate kruvipea või “kruvihambad” maha. Need vead on  gaasipüstoli puhul  välistatud. Nael läheb täpselt sinna kuhu, püstoli otsiku olete suunanud.

SÄÄSTA PAIGALDUSEL AEGA

Selles ei ole kahtlust, et kogenud töömehed oskavad haamrit või trelli kiirelt ja efektiivselt kasutada aga gaasipüstol on alati täpsem,kiirem ja võimsam.  Kui kvaliteetse töö puhul on efektiivsus ja aeg teie peamine eesmärk siis naelapüstol on ideaalne abiline.

Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge