Elektriauto laadijad

Elektriautode levikuga käsikäes peaks  käima efektiivsete  laadimisvõimaluste tagamine. Et elektriauto laadimine on üsna ajakulukas, ei ole avalikud laadimispunktid tanklates või kaubanduskeskuste parklates alati kõige mugavamad. Nii tuntaksegi üha enam huvi elektriauto laadijate paigaldamise vastu nii kortermajadesse, eramutesse kui ka asutustesse.

 

Alarmeco pakub selleks kõiki vajalikke seadmeid - meilt leiad elektriauto laadijate täislahendused: nii pesa kui kaabliga laadimisjaamad, adapterid, kaablid, paigalduspostid, rikkevoolukaitsmed ning kõik paigaldustarvikud. Valikus on Evlink Home kodulaadijad ning Evlink Pro asutustele mõeldud elektriauto laadijad Schneider Electricult. 

 

Evlink Home on lihtsasti kasutatav ja paigaldatav elektriauto laadija kodutarbijale. EVlink Pro on väga töökindel ja nutikas laadimisjaam, mis pakub ülimalt paindlikku ja jätkusuutlikku laadimist. Lihtne ja turvaline paigaldada, kasutada, jälgida ja hooldada tänu digitaalsetele võimalustele ja tugevdatud ohutusele. 

 
Sulge

Nimetus
Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge