Püsikliendile

Valve- ja läbipääsusüsteem

Prindi

Valvesüsteemid on loodud territooriumite ja vara kaitseks ning kontrolliks sõltumata inimese kohalolekust. Te võite lukustada uksed ning sulgeda aknad, kuid see ei takista alati kurikaelte omavolilist sisenemist. Varustades kõik sissepääsud ja ruumid valveanduritega ning lahkudes lisaks uste lukustamisele ka süsteemi valvestades antakse koheselt märku lubamatust sisenemisest valvatavale alale. Häirest on võimalik teavitata kohapeal valju helisignaaliga ja saata häiresignaal valvefirmale. Valvesüsteeme on palju erinevaid ning võivad koosneda nii ühest kui tuhandetest anduritest - kõik objektid on väärt kaitsmist olenemata suurusest.

Läbipääsusüsteemid võimaldavad lihtsustada inimeste liikumist territooriumil või hoones vältides hiiglasliku võtmekimbu kaasas tarimist. Ustest liikumise õigusi saate anda igale isikule eraldi, soovi korral ainult ettenähtud aladele ja/või kellaaegadel spetsiaalset läbipääsukaarti või koodi kasutades. Läbipääsu õiguseid saate määrata ainult üheks päevaks või mõneks tunniks külalistele või ajutistele töötajatele, määratud aja möödumisel õigused aeguvad ilma kustutamise vajaduseta. Inimese lahkumisel, kaardi kadumisel, koodi unustamisel või kõrvalistele isikutele sattumisel saab temaga seotud õigused kiiresti tühistada ja vajadusel uued õigused anda elimineerides seega võõraste isikute poolse kuritarvitamisega seotud turvariski ning säästes aega ja raha lukude vahetamiselt. Vale, aegunud või tühistatud läbipääsu õiguse kasutamine salvestatakse süsteemi.

Valve- ja läbipääsusüsteemi saab paigaldada integreeritud süsteemina võimaldades hallata mõlemas süsteemis kasutajaid ning õigusi korraga.

Müügijuht

Alarmeco AS .
+372 6550646
alarmeco@alarmeco.ee

Partnerid

Inner Range Pty Ltd
Inner Range on ülemaailmselt tunnustatud valve- ja läbipääsusüsteemide arendaja ja tootja. Lisainfo
ROGER Sp.j.
ROGER loodi 1991. ROGERi tegevusalaks on valve- ja läbipääsusüsteemide arendamine ja tootmine. Lisainfo
Paradox
Alates 1989. aastast on Paradoxi eesmärgid orienteeritud revolutsiooniliste toodete arendamisele. Paradox alustas muljetavaldava liikumisandurite seeriaga , mille patent on kasutusel tootmisel veel tänapäevalgi. Lisainfo
JSC "Forteza"
JSC "Forteza" on asutatud aastal 2005 Venemaa tootja JSC “Ohrannaya Technika” Euroopa esindusena. Lisainfo
Rosslare Europe
Rosslare Security toodab turvasüsteemide komponente, mis on oma kõrge kvaliteedi poolest tuntud kogu maailmas. Lisainfo
Teletek Electronics JSC
Teletek Electronics JSC on valve- ja tulekahju süsteemide täislahenduste tootja. Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...