Püsikliendile

Väärtused

Prindi
Alarmeco   »   Firmast   »   Väärtused

MISSIOON

 

Meie soov on olla turu kõige kliendikesksem ja paindlikum nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Töötame selle nimel, et tarned oleksid kiired ja sujuvad, suhtlus klientidega asjatundlik ja osavõtlik ning mõistliku lahenduse leiaksid ka kõige keerukamad päringud.

Meie jaoks on kõige olulisemad:

 

PROFESSIONAALSUS

 

Meie töötajad on kogenud spetsialistid, kelle eesmärk on pakkuda oma valdkonnas kõige sobivaimaid ja nüüdisaegseimaid tehnilisi lahendusi. Vajadusel lisame hinnapakkumisele põhjalikku taustainfot ning korraldame tasuta koolitusi. Professionaalsus tähendab meie jaoks ka väga head suhtlusoskust nii kliendi kui oma meeskonnaga.

 

 

PAINDLIKKUS

 
Meile on oluline iga klient. Soovime, et kõik saaksid lahenduse, mis on parim ja sobivaim just neile. Meie müügimeeskond hoolitseb selle eest, et hinnapakkumised ja lahendused tehnilistele küsimustele jõuaksid küsijani võimalikult kiiresti. Meie operatiivne tehnilise toe meeskond tagab, et kõik mured ja garantiiküsimused saaksid lahendatud sujuvalt. Oleme paindlikud tarne osas ning pakume kauba kätte saamiseks mitmeid erinevaid variante.  

KINDLUS

 
Hindame nii pikaajalisi töösuhteid kui püsivat koostööd oma klientidega. Meile on oluline, et kõik töötajad saaksid panustada ettevõtte arengusse ja tulevikku. Sama kehtib klientide puhul. Oleme õnnelikud iga tagasiside ja ettepaneku üle. Püsikliendile soovime olla kindlad partnerid nii igapäevastes küsimustes kui tulevikuplaanides. Meie kliendiüritused on kujunenud heaks võimaluseks arutada meie ühiseid väljakutseid.  

ARENG

 

Mugavustsoonile ja paigalseisule eelistame alati enda tootevaliku ning teadmiste pidevat laiendamist. Soovime pakkuda järjest rohkem uusi tooteid ja põnevaid lahendusi ning meie tooteportfellid on pidevas arengus. Samuti on oluline teadmuse kasv. Meie töötajad täiendavad end uute lahenduste vallas sageli välismaistel messidel. Kodus annavad nad teadmisi koolituste kaudu edasi klientidele.