Püsikliendile

UPS

Prindi
Alarmeco   »   Tooted   »   Elektritooted   »   UPS

Alarmeco AS koostööpartneriks on EFFEKTA GmbH, 30-aastase kogemusega UPS seadmete tootja. Ettevõte on selle aja jooksul muutunud üheks Saksamaa liidritest UPS seadmete

tootmise vallas. Juhtiv positsioon on saavutatud järjekindla toote arendusega ja effektiivse kvaliteedikontrolliga.

Effekta GmbH tootevalikus on:

  • UPS’id
  • alaldid
  • inverterid
  • akulaadjad
  • päikesepaneelide intelligentsed inverterid
KATKEMATU ELEKTRITOITE ALLIKAS - UPS

Katkematu elektritoite allikas ( UPS ) tagab tarbijatele toite olukorras, kus võrgutoide kaob, puudub või selle kvaliteet on ebarahuldav.

UPS’sid jagunevad oma funktsionaalsuse poolest liini-aktiivseteks  (Line-Interactive) ja topletmuundamisega ( On-line ) seadmeteks.

Erineva funktsionaalsusega seadmed jagunevad vastavalt lubatud ühendus võimsuse , faasilisuse ( 1- või 3-faasilised  )ja nõutava tugiaja järgi.

Rakendatavad võimsused jäävad vahemikku 400VA ... 520kVA ja tugiajad on sõltuvuses kasutatavate aku komplektide mahtuvusest.

ALALISVOOLUSEADMED

Alaldid– seadmed konverteerivad vahelduvvoolu alalisvooluks. Effekta alaldid on mõeldud väljundpingetele 24VDC, 48VDC , 60VDC ja koormustele vahemikus 850W...14000W. Seadmed on konstruktsioonilt modulaarsed ja sobivad paigaldamiseks andmesidekappidesse. Effekta alaldid leiab sarjadest ST800 ja ST2000.

Inverterid – konventeerivad alalisvoolu vahelduvvooluks. Effekta inverterid kasutavad alalisvoolu allikaid pingetega 12VDC, 24VDC, 48VDC ja konventeerivad väljundis vahelduvvooluks pingega 230VAC.Effekta inverterid leiab sarjast WRS.

 

 Tutvu toodetega TOOTEKATALOOGIS

 

 

 

Ülevaade:

Müügijuht

Rein Palis
+372 6550646
rein@alarmeco.ee

Partnerid

EFFEKTA GmbH
EFFEKTA GmbH on 30-aastase kogemusega UPS seadmete tootja. Ettevõte on selle aja jooksul muutunud üheks Saksamaa liidritest UPS seadmete tootmise vallas. Juhtiv positsioon on saavutatud järjekindla toote arendusega ja effektiivse kva... Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...