Püsikliendile

Samsung

Prindi
Alarmeco   »   Tooted   »   Nõrkvoolu- ja turvasüsteemid   »   Videovalve   »   Samsung

Samsungi videovalve on tänu oma pikaaegsele ja edukale tegutsemisele auga välja teeninud töökindla ja usaldusväärse videovalvekaamerate ja salvestite tootja maine. Tänu põhjalikule ja jätkuvale  tootearendusele on Samsungi valvekaamerate edastatav pildikvaliteet kahtlemata üks parimatest turul pakutavatest.

 

Samsungi videovalve tooteperekond koosneb kolmest seeriast. Vajuta seeria nimel, et tutvuda kataloogiga.

 

 

Videovalve põhivajadusi rahuldav tooteseeria, kus võtmesõnadeks on Samsungile omane suurepärane pildikvaliteet ning kogu Samsungi tootevalikut iseloomustav koostekvaliteet.

 

 

Professionaalse videovalve tooteseeria. Q seeria toetab H.265 protokolli, mis koos Wisestream tehnoloogiaga võimaldab kuni 75% kokkuhoidu  videovoogude mahtudelt.

 

 

Parim, mida Samsungil on pakkuda. Suurepärase valgustundlikuse ning unikaalsete pildiparandusalgoritmidega varustatud kaamerad vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele

 

Wisenet_Q from Hanwha Techwin Europe on Vimeo.

 

Wisestream

 

 

Wisestream on Samsungi iseseisvalt arendatud tehnoloogia, mis võimaldab videostriimi efektiivsemalt kokku pakkida, vähendades videostriimi suurust ja vajaminevat salvestusmassiivi mahtu.

 

Kombineerides aga Wisestream'i tehnoloogia ning Q seeria H.265 koodeki, on reaalne saavutada kokkuhoidu kuni 75%. Vt. ka illustreerivat videot!

 

 

Partnerid

Hanwha Techwin CO., LTD
Samsung on loodud aasatl 1977 ning on praeguseks turvaseadmete turul üheks Euroopa liidriks. Samsungil on lai valik kaameraid ning võimaldab luua süsteeme nii analoog kui IP tehnoloogiale tuginedes.  2014. aastal ostis Han... Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...