Püsikliendile

Õe- ja abikutsesüsteem

Prindi

Abikutsesüsteemid on haiglates ja hooldekodudes oluline patsiendile ning hoolduspersonalile. See on asendamatu käepikendus patsiendile andmaks kiirelt märku abi vajamisest personalile ja tagab abi saabumise. Süsteem registreerib kõik abikutsungid ning hooldaja saabumise patsiendi juurde. Personal saab patsiendi poolt  tehtud kutset sulgeda ainult patsiendi juurest, mis garanteerib, et ükski kutsung ei jää hooldaja tähelepanuta. Samal ajal võimaldab patsiendile privaatsuse, kuna hooldaja ei pea viibima koguaeg patsiendi kõrval või  pidevalt sisse astuma kontrolliks. Tänu viimasele saab hoolduspersonal tegeleda rohkemate patsientidega ilma teenuse kättesaadavuses ja kvaliteedis kompromisse tegemata.

Lisaks suurtele abikutsesüsteemidele pakume väikest autonoomset lahendust inva-WC'desse paigaldamiseks. Antud süsteem sisaldab kutsenuppu nööriga ja kutsungi vastuvõtja töökohale, kus on alati inimene olemas. Nöör võimaldab abikutsuda ka juhul kui nupuni ei ulatu, nt kukkumisel põrandale.

 

Elso Mediopt care kataloog

Elso Mediopt handbook

 

 

 

Õekutsesüsteemid on haiglates ja hooldekodudes olulised nii patsiendile kui hoolduspersonalile. Süsteem registreerib kõik abikutsungid ning hooldaja tehtud kutset saab sulgeda ainult patsiendi juurest, mis garanteerib, et ükski kutsung ei jää hooldaja tähelepanuta. 

 

KONVENTSIONAALNE ÕEKUTSE
ADRESSEERITAV ÕEKUTSE
JUHTMEVABA ÕEKUTSE
Näitab kutsungit ruumi täpsusega. Sobib paremini väiksematesse asutustesse. Näitab kutsungit voodikoha täpsusega ning võimaldab monitoorimist arvutitarkvarast. Näitab kutsungit voodikoha täpsusega, võimaldab monitoorimist arvutitarkvarast ning ei vaja eraldi kaabeldustöid.
 
INVA WC KOMPLEKTID
INDUKTIIVSILMUS VAEGKUULJATELE
 
Tualettruumidesse paigaldatavad abikutsesüsteemide komplektid. Komplektid on mõeldud ühe ruumi jaoks. Induktiivsilmuse lihtsustab vaegkuuljatel registratuuri ja arstiga suhtlemist.  
 

 

Müügijuht

Rein Palis
+372 6550646
rein@alarmeco.ee

Partnerid

Schneider Electric SA
1836. aastal tegevust alustanud Schneider Electric on tänaseks kasvanud ülemaailmseks energiahalduse spetsialistiks. Alustades metalli- ja terasetööstuse, raskemasinatööstuse ja laevaehitusega, liikus ettevõte elektrienergia ja autom... Lisainfo
C-TEC
C-TEC'i missiooniks on arendada uusi tooteid, suurendades nende kvaliteeti ja ohutust ning vähendades nendega seotud hoolduskulusid. Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...