Püsikliendile

2N® IP kutsepaneelid

Prindi
Alarmeco   »   Tooted   »   Nõrkvoolu- ja turvasüsteemid   »   Fonolukk   »   2N® IP kutsepaneelid

 


2N® SOLO

 

Ühe kutsenupu ja HD kaameraga 2N kutsepaneel, mis on suurepäraseks täienduseks targa maja läbipääsu süsteemi.

 

Suur funktsionaalsus lubab kõnede vastuvõtmist nutiseadmelt ja lihtsat integratsiooni olemasolevasse koduautomaatika lahendusse.

 

 

2N® FORCE

Force sarja kutsepaneelid on ilmselt kõige tugevama konstruktsiooniga toode turul. tegemist on äärmiselt tugevast materjalist ehitatud fonotelefoniga, mis on ka ilmastikukindel (klass IP69).

2N® SAFETY

 

Safety sari on erakordselt kirka oranži värviga ja mõeldud hädaabi kõnede tegemiseks. Põhilised Safety paigalduskohad on kiirteed, tunnelid ning teised SOS vajadusega punktid. 2N Safety on valmistatud samast materjalist kui Force sarja fonotelefonid.

VIDEO TUTVUSTUS FORCE JA SAFETY:
 

 

2N® UNI

 

2N Uni sari on lihtsaim fonotelefon, saadaval kas ühe või kahe kutsenupuga ning sobib hästi väikestesse kontoritesse. Uni sarja fonotelefonid on saadaval ilma kaamera ja koodpaneeli lisamise võimaluseta.

 

2N® VARIO

 

Vario on kõige levinum 2N fonotelefon, mida on võimalik tellida vastavalt vajadusele. Soovi korral on võimalik lisada fonotelefonile kaamera, koodpaneel ning valida süvis- või pindpaigaldusega.

2N® VERSO

 

2N® Helios IP Verso on modulaarne fonoluku süsteem kasutamiseks turvasüsteemides. Sobib kasutamiseks erinevates IP telefonidega võrkudes ja kohtvõrgus ning igale seadmele võib määrata eraldi kindla funktsiooni. Näiteks võib ühendada HD kaamera koos IR lediga pimedas videopildi salvestamiseks või kaardilugeja. 2N® Helios IP Verso võib integreerida juba olemasolevasse videovalvesüsteemi (nt Milestone), läbipääsusüsteemi ning kasutada ühtse süsteemina. 

Verso sarjal on tugevdatud korpus ning täiendatud ilmastikukindlust.

 

Teile sobiva lahenduse leidmiseks palume ühendust võtta tootejuhiga.

 

Vaata lähemalt Verso leaflet

 

2N® ACCESS UNIT

 

2N® Access Unit on töökindel IP tehnoloogial põhinev läbipääsusüsteemi kaardilugeja.

Saadaval on 13.56 MHz ja 125 kHz lugejad. Lugeja omab NFC tuge ning peagi tulemas Bluetooth tugi.

Integreeritav teistesse läbipääsusüsteemidesse.

 

2N® ACCESS COMMANDER

 

Professionaalne läbipääsutarkvara, mida on lihtne kasutada ja seadistada sõltumata kasutaja kogemustest. Lisaks traditsioonilisele läbipääsule võimaldab tarkvara ka tööaja arvestust.

2N Access Commander on integreeritav kolmanda osapoole süsteemidega. Kasutajaliidesele pääseb ligi lisaks arvutile kas nutitelefoni või tahvelarvutiga.

 

Tutvu demoga!

 

Läbipääsu mooduli kasutamise võimalusi vaata SIIT

 

 

2N® IP kutsepaneelid

2Wire fonosüsteemid

Farfisa

Telefonikeskjaamaga ühilduv

Komplektid

Juhtmevaba fonosüsteem myCom

Müügijuht

Martin Tsirihhov
+372 6550646
martin@alarmeco.ee

Lisainfo

Laadimine ...