Püsikliendile

Fonolukusüsteemid - Farfisa

Prindi

Alarmeco esindab Itaalia fonosüsteemide tootjat ACI Farfisa Intercoms, kelle tooteid iseloomustab Itaalia disain ja mõistlik hind. Farfisa tooteid on Eestis paigaldatud juba üle kümne aasta ja selle aja jooksul on ta tõestanud oma vastupidavust nii tehniliselt kui meie karmile kliimale. Paigaldusfirmad omavad pikka kogemust Farfisa seadmete paigaldamisel ning põhjalikud tehnilised kataloogid aitavad planeerida parima installatsiooni nii kogenud paigaldajal kui uuel. Ametliku maaletoojana pakume koolitusi Farfisa projekteerimise ja/või paigaldamisele ning tehnilist tuge kindlustamaks parimat tulemust.

 

 

Farfisa võimaldab luua erinevate suuruste ja funktsionaalsusega süsteeme, seega koostame projektipõhiseid hinnapakkumisi ning aitame koostada projekte.

 

Tutvu Farfisa disaini lahendustega.

 

 

 

 

Farfisa tehniline ülevaade

Farfisa disaini ülevaade

Komplektid

 

Müügijuht

Martin Tsirihhov
+372 6550646
martin@alarmeco.ee

Partnerid

ACI Farfisa Intercoms
ACI Farfisa Intercoms on Itaalia fonosüsteemide tootja aastast 1967. Pidev arendustöö süsteemide funktsionaalsuse parandamiseks ja täiendamiseks tõstab Farfisa turuliidriks Itaalias ja rahvusvaheliselt. Aastal 1998 väljastati ACI Far... Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...