Püsikliendile

AS Alarmeco

Prindi
Alarmeco   »   Firmast
 

AS Alarmeco on 2003. aastal asutatud nõrkvoolu- ja turvasüsteemide hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Meie põhitegevuseks on erinevate turvasüsteemide, helinduse, ajanäidu, andmeside tarvikute, kaablite, installatsioonimaterjalide jms müük. Esindame kaubamärke nagu Pelco, ACI Farfisa, Arecont Vision, Excel Networking, Westerstrand Urfabrik, Samsung, Eneo, Sunell jpt.

 

Meie töötajad on pikaajaliste kogemustega ja eriharidusega tootespetsialistid. Ettevõte omab aastatepikkust kogemust klientide tehnilises nõustamises, nende vajaduste väljaselgitamises ja lahenduste leidmises. Tänu professionaalsetele töötajatele ning efektiivsele juhtimisstrateegiale oleme jätkusuutlik, arenev ja konkurentsivõimeline ettevõtte.

 

Oleme seadnud endale sihiks pakkuda klientidele kõige laiemat nõrkvoolutoodete valikut ning pädevamat teenindust. Oma igapäevatöös on meie märksõnadeks kiirus, paindlikkus ja professionaalsus. Piisavad laovarud, usaldusväärsed tarnijad ja hästitoimiv logistika on baasiks, millega tagame klientide rahulolu nüüd ja tulevikus.

 

Meie suurimateks klientideks ja lepingupartneriteks on juhtivad turvasüsteemide installaatorid, võrguettevõtted, aga samuti paljud ehitusettevõtted, edasimüüjad ja lõppkliendid.

 

AAA krediidireiting 2015, 2016 aastal.