Püsikliendile

Singlemode

Prindi
Alarmeco   »   Tooted   »   Nõrkvoolu- ja turvasüsteemid   »   Andmesidevõrk   »   Excel Networking tooted   »   Pesad ja paneelid   »   Singlemode

Müügijuht

Martin Tsirihhov
+372 6550646
martin@alarmeco.ee

Partnerid

Excel Networking
Excel Networking on maailmaklassi tasemel infrastruktuuri bränd, mille disainil, tootmisel, toel ja tarnimisel ei tehta kompromisse. Kõigi toodete arendamisel on kasutatud eriala ekspertide soovitusi ja hinnanguid, mis tagavad... Lisainfo
EFB Elektronik
Tehnoloogia areng toimub enneolematu kiirusega. See nõuab säästvat ja ohutut keskkonda ning usaldusväärseid tooteid ja tõhusaid ning paindlikke protsesse.  EFB Elektronik eesmärk on olla nišiturgudel, kus lahendused vastavad teg... Lisainfo

Tooted

12 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 12 SC Duplex (24 Fibre)
Tootekood: 200-483
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
12 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 4 SC Duplex (8 Fibre)
Tootekood: 200-480
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
12 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 6 SC Duplex (12 Fibre)
Tootekood: 200-481
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
12 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 8 SC Duplex (16 Fibre)
Tootekood: 200-482
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
24 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 12 LC Duplex (24 Fibre)
Tootekood: 200-474
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
24 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 12 ST (12 Fibre)
Tootekood: 200-429
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
24 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 16 ST (16 Fibre)
Tootekood: 200-430
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
24 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 24 LC Duplex (48 Fibre)
Tootekood: 200-476
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
24 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 24 ST (24 Fibre)
Tootekood: 200-431
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
24 Way Singlemode Fibre Optic Panel - 4 LC Duplex (8 Fibre)
Tootekood: 200-470
Choice of port density Available in multimode and singlemode Multiple pre stamped cable entry positions on rear Each panel i...
 
1  2  3
 

Lisainfo

Laadimine ...