Püsikliendile

Elektroonilised kapilukusüsteemid

Prindi

Elektroonilised kapilukusüsteemid lisavad turvalisust ja kasutajamugavust. Kapiluku avamine toimub RFID ID-infokandjaga.

Süsteemi on võimalik integreerida läbipääsu- ja kassasüsteemiga. Sel juhul väljastatakse kasutajale sisenemisel RFID ID-infokandjaga ning kasutajab saab kõik toimingud asutuses teha RFID ID-infokandjaga abil.

Elektroonilised kapilukusüsteemid koosnevad kapilukust ning kontrollerist ja kasutavad MIFARE protokolli.

 

Esmart Classic

 

Lokaalse intelligentsiga süsteem (offline), mille puhul puudub sideühendus kapiluku ja kontrolleri vahel. Kontrollerist saab kasutaja valida vabade kapide vahel. Kapilukk koosneb lukust, kaardilugejast ja patareist. 

Vaata lähemalt: Esmart Classic

 

Esmart  Ultra

 

WIFI ühendust kasutav intelligentne süsteem (online), kus kontrolleri ja kapiluku vahel ühendus kasutades WIFI võrku. Kontrollerist saab kasutaja valida vabade kapide vahel. Kapilukk koosneb integreeritud kaardilugejast, wifist ja patareist. Ultra kontrollerit saab monitoorida ka üle võrgu.

Vaata lähemalt: Esmart Ultra

 

Esmart Touch

 

Wifi ühendust kasutav intelligentne süsteem (online), kus kontrolleril on puutetundlik ekraan. Kontrolleri ja kapiluku vahel on ühendus kasutades WIFI võrku. Kontrollerist saab kasutaja valida vabade kappide vahel. Kapiluku koosnev WIFI seadmest ja lukust, üle WIFI edastatakse RFID signaal kontrollerile. Kui kontrollerile saabuv signaal on korrektne (randmepaela on näidatud õigele kapile), siis avatakse uks.

Vaata lähemalt: Esmart Touch

 

Vaata  lisaks 

 

Esmart presentatsioon

 

Ülevaade:

Müügijuht

Rein Palis
+372 6550646
rein@alarmeco.ee

Partnerid

PASSTECH Co., Ltd.
Passtech Co. Ltd. toodab ja arendab elektroonilisi kapilukusüsteeme RFID tehnoloogial.l Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...