Püsikliendile

Elektroonilised võtmekapid

Prindi

Alarmeco tootevalikusse on lisandunud elektroonilised võtmekapid. Elektrooniline võtmekapp aitab korda ja turvalisust tagada hoonetes, kus on liikumiseks vajalikud võtmed ning neile on rohkem kui üks kasutaja. Võtmekappi saavad avada vaid autoriseeritud isikud ning süsteemi logisse jääb märge, kes avas ning millise võtme eemaldas või tagastas. Viimane välistab võimaluse, et võti kaob ja kõik eitavad - alati on teada viimane võtme kasutaja.

 

Bakeka erineb teistest elektroonilistest võtmekappidest oma metallist struktuuri poolest. Võti tuleb sisestada ülevalt äärest ning liikuda ette määratud trajektoori mööda õigele kohale, välja võtmisel samuti. Võtme väljavõtmine muus punktis on välistatud. Bakeka on eraldiseisev toode ja töötab sisseehitatud Tibbo mikroprotsessoril. Võtmekapp on hallatav tarkvaraliselt üle LAN või WIFI võrgu.

 

KeyControl Box suurus on kombineeritav ning vajab tööks Tibbo kontrollerit või Windows arvutit. Üks moodul sisaldab 16 võtmepesa ja ühes kapis võib olla mitu moodulit.. Võtmekappi saab avada PIN-koodi või kaardiga ning igale isikule saab määrata piirangud, milliseid võtmeid kasutada võib. Sellest annab kapp märku roheliste tuledega võtme kohal.

 

Ülevaade:

Müügijuht

Rein Palis
+372 6550646
rein@alarmeco.ee

Partnerid

Pegaso Technologies srl
Pegaso Technologies srl on loodud aastal 2005 nelja inimese poolt, kellel on pikk kogemus IT ja tööstusautomaatika erialadel. Pegaso Technologies srl toodeteks on elektroonilised võtmekapid ja läbipääsusüsteemid. Lisainfo

Tooted

Bakeka base System with on board Computer Pegaso
Tootekood: BKXBASE
Tecnical specifications   Power supply 15V cc Working temperature -20° c +5...
Tibbo Computer Pegaso
Tootekood: TIBBO
It is based on Tibbo microprocessor mounted in an expansion board.  It may be used to control KeyBox and KeyControl one modules. Also It can be u...

Lisainfo

Laadimine ...