Püsikliendile

CEAG Notlichsysteme GmbH

Prindi
Alarmeco   »   Tooted   »   Valgustid   »   Hädavalgustus   »   CEAG Notlichsysteme GmbH

CEAG Notlichsysteme GmbH on spetsialiseerunud erinevate hädavalgustite ja nende automaatse kontrollisüsteemide tootearendusele ja tootmisele.

 

CEAG Notlichsysteme GmbH süsteemid  on:

  • hädavalgustite kesksekontrolli süsteem CGLine
  • adresseeritav hädavalgustus keskakusüsteem ZB-S
  • adresseeritav hädavalgustus kahe erineva toitefiidriga kesksüsteem AT+

 

CGLine keskseade on võimeline kontrollima ja testima süsteemis samaaegselt kuni 400 akuga varustatud hädavalgustit. Iga toiming  salvestatakse keskseadme mällu ja vajadusel on võimalik saada väljatrükk sündmuste ajaloost. Vajadusel saadetakse hädalvalgustite riketest teade interneti vahendusel hoone haldajale ja hooldusettevõttele. CEAG Notlichtsysteme GmbH  üks innovatiivsem ja kaasaegsem süsteem on CGLine WEB – kasutades WEB liidsega kesksseadet on võimalik süsteemi hallata üle arvutivõrgu. CEAG Notlichtsysteme GmbH CGLine tähistusega hädavalgustid ühilduvad CGLine WEB süsteemiga.

Hädavalgustites kasutatakse LiIon keskkonnasõbralikke akusid ja valgusallikatena 3-osalisi valgusdioode. 3-osaliste valgusdioodide kasutamisega tõuseb hädavalgusti eluiga kuni 50 000 töötunnini. Üksiku valguselemendi rikki minekul  3-osalises valgusdioodis korrigeeritakse automaatsel kahe töötava valgusdioodi heledust. Sellega tagatakse hädavalgusti ühtlane pinna heledus ja pikem tööiga.

GEAG Notlichtsystem GmbH tooted vastavad rahvusvahelistele hädavalgustitele ja nende kontrollsüsteemidele kehtestatud standarditele.

 

  Kataloogid:

Self contained luminaries GuidedLed CGLine

Automatic Test System AT-S 

Central Battery System ZB-S

Ülevaade:

Müügijuht

Rein Palis
+372 6550646
rein@alarmeco.ee

Partnerid

CEAG Notlichsysteme GmbH
CEAG Notlichsysteme GmbH on spetsialiseerunud erinevate hädavalgustite ja nende automaatse kontrollisüsteemide tootearendusele ja tootmisele.  Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...