Püsikliendile

AM-CF1 audio-konverentsisüsteem

Prindi

 


ARUTLEGE SISU, MITTE ÜHENDUSE ÜLE.

AM-CF1 on audio-konverentsisüsteem, mis muudab täielikult teie arusaama veebikoosolekutest.

 

Kujutage ette, et olete meeskonnakonverentsil ja kõiki osalejaid on erinevatest asukohtadest selgelt kuulda – ükskõik kui kirglikult te oma ideid arutate. Sisseehitatud mikrofonikomplekti ja heliribaga AM-CF1 muudab kõik veebikonverentsid loomulikuks ja selgeks näost näkku vestluseks.

LOOMULIK VESTLUS VEEBIKONVERENTSIDEL

Kaheksast juhitavast mikrofonist koosnev komplekt keskendub automaatselt kõigile, kes reaalajas räägivad, ja võimaldab niimoodi loomuliku vestluse kõikidel veebikoosolekutel.

TÄIUSLIK HELIKVALITEET

Kahe kahesuunalise aktiivkõlariga integreeritud heliriba tagab, et kõiki on selgelt ja kõvasti kuulda. Sisseehitatud digitaalne signaaliprotsessor parandab helikvaliteeti veelgi selliste funktsioonide abil nagu automaatne kaja eemaldamine ja automaatne mürasummutus.

Liituge koosolekuga oma mobiiltelefoni kaudu

 

Mobiiltelefonid saab ühendada Bluetooth®-i kaudu, võimaldades kõigil ka teel olles teie konverentsil osaleda.

MUST VÕI VALGE, ET PAREMINI TEIE KONTORISSE SOBIDA

Saadaval on musta või valget värvi AM-CF1, mis võimaldab seda sobitada mis tahes sisekujundusega.

TÖÖLAUD VABAKS

Kiire ja lihtne seinale paigaldamine vabastab teie töölaua igasugusest kommunikatsioonitehnoloogiast ning teeb ruumi vajalikele dokumentidele, seadmetele ja teie ideedele.

 

SEADISTUS VEEBIBRAUSERI KAUDU

Pääsete AM-CF1 seadetele juurde veebibrauseri kaudu, mis võimaldab teil hääljälgimist ning heliseadeid hõlpsasti ja kiirelt oma ruumi ja vajadustega kohandada.

 

 

 

Brosüür

Tooteleht

 

 

Ülevaade:

Müügijuht

Martin Tsirihhov
+372 6550646
martin@alarmeco.ee

Partnerid

Toa Electronics
Toa Electronics on üks maailma juhtivaid tausthelinduse- ja professionaalse helinduse tootjaid. Nende valikus on täis nomenklatuur kõlareid, mikser ja maatriksvõimendied , juhtmeta mikrofoni komplekte 100V ja professionaalse audio sü... Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...