Püsikliendile

Kellasüsteem ja sporditabloo

Prindi
Kellasüsteem

Aeg on hindamatu ja taastamatu vara. Kui koos töötab palju inimesi on sujuvama koostöö nimel oluline, et kõik teaksid õiget aega ning see oleks kõigil sama olenevalt valdkonnast kas minutilise või koguni sekundilise täpsusega. Kõigil meil on olemas kell - käekell, seinakell, arvutis või telefonis, aga kas see näitab sama aega kui kolleegi oma? Igasse tuppa võib paigaldada seinakella neid eelnevalt sünkroniseerides, kuid miski ei garanteeri nende aegade sünkrooni jäämist ja ainus viis seda kontrollida on kõik kellad ükshaaval üle vaatada ja aega korrigeerida. Rohkem kui kümne kellaga süsteemide puhul kujuneb sellest väga aeganõudev ülesanne ja tulemuse täpsuses ei saa siiski kindel olla. Lahenduseks on ajanäitajate süsteem, mis koosneb üldjuhul kahte tüüpi kelladest:

  • emakell - kõige olulisem, tema dikteerib aja ning aja õigsuses veendumiseks piisab ainult emakella kontrollimisest ja korrigeerimisest
  • kõrvalkell - saab info emakellalt ning vajadusel parandab aega, kui emakella öeldud näit on erinev. Kõrvalkellasid võib paigaldada piiramatus koguses igasse ruumi ja vajadusel ka õue.

Ajanäidusüsteeme leiab koolidest, haiglatest, poodidest ja kaubanduskeskustest ning suurematest büroohoonetest või ametiasutustest. 

 

Operatsiiooni kellade brosüür

 

Sporditabloo

Spordi võistlustel tahavad mänguseisuga kursis olla pealtvaatajad ja mängijad, kuid tihti teab vaid peakohtunik täpset seisu ning jagab seda kas ise või kommentaatori vahendusel. Kui punktiseisu ütlemise hetkel mingil põhjusel ei olnud kosta või märgata, tuleb oodata järgmist korda või saaks ka teisiti? Sporditabloo võimaldab kuvada punktiseisu, seda reaalajas muuta ja olla koguaeg kõigile osalejatele nähtaval. Erinevad sporditablood suudavad kuvada ka erinevat lisainformatsiooni - küsi julgelt nii hinda kui täpsustusi.

 

 

TOOTEGRUPPID:

 

JUHTKELLAD
IMPULSS-SÜSTEEMI KÕRVALKELLAD
TIME CODE KÕRVALKELLAD
NTP KÕRVALKELLAD
ÜHEPOOLSED DIGITAALSED KELLAD
DIGITAALSED KELLAD
FASSAADIKELLAD
QUARTZ KELLAD
BASSEINI KELLAD
SPORDITABLOOD
UNIVERSAALNE LED TABLOO
JUHTMEVABAD AJANÄIDUSÜSTEEMID
DIGITAALSED KELLAD HELISIGNAALIGA
KOOLIKELLA JUHTIMINE
DIGITAALSED KELLAD HELISIGNAALIGA TERASEST KORPUSES

 

Ülevaade:

Müügijuht

Martin Tsirihhov
+372 6550646
martin@alarmeco.ee

Partnerid

Westerstrand Urfabrik AB
Westerstrand Urfabrik AB loodi aastal 1906 Rootsis ja on tuntud tootja kõikjal maailmas. Westerstrand arendab ja toodab kõik detailid ajanäidusüsteemidele, info- ja sporditabloodele ning neid kasutatakse tehastes, kaubandusektorites,... Lisainfo

Lisainfo

Laadimine ...